Design a site like this with WordPress.com
Get started

طراحی سایت شرکتی باید دارای چه مواردی باشد؟

طراحی سایت با توجه به پیشرفت روزانه تعداد کاربران اینترنت به یک امر ضروری تبدیل شده است. درست است که امروزه طراحان زیادی در زمینه طراحی فعالیت می کنند، اما به راستی چگونه می توان بهترین طراحان را شناخت؟ بهترین طراحان سایت به خوبی با ویژگی های یک سایت شرکتی آشنا هستند و موارد ذکر شده در این مقاله را رعایت می کنند. چنانچه دوست دارید با این قوانین و هزینه طراحی سایت شرکتی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم قبل از مراجعه به شرکت های ذیربط مطلب حاضر را از دست ندهید.

طراحی سایت

روش های طراحی وب سایت شرکتی

روش ها و قوانین طراحی سایت شرکتی می تواند نسب به قوانین و حتی سلایق طراحان متفاوت باشد اما در حال کلی دارای چارچوب های مشخصی است که در زیر به سه مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • انتخاب قالب توسط کارفرما، یکی از نشانه های حرفه بودن تیم طراح این است که معمولا از قالب های آماده استفاده نمی کنند. کار فرما م یتواند با توضیح کسب و کار و خواسته هایش از سایت، از طراح بخواهد تا قابلی متناسب با اهداف شرکت طراحی کند. به این روش، طراحی قالب توسط گرافیست گفته می شود.
  • گزینه بالا قدری هزینه بردار است؛ اگر نمی خواهید برای سایتتان خیلی خرج کنید بهتر است به سراغ گزینه دوم یعنی انتخاب قالبی آماده از بین 100 ها قالب آماده بروید.
  • در روش سوم، شما به عنوان کارفرما قالب را انتخاب می کنید سپس طراح وب سایت را با دامنه و هاست بارگذاری کرده سپس به درج مطالب و بهینه سازی آن می پردازد.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف، متفاوت است. شرکت های طراحی کننده سایت بر حسب عوامل متفاواتی اقدام به معرفی هزینه طراحی سایت شرکتی می کنند. توجه داشته باشید که درافت هزینه های بالا همیشه به معتی حرفه ای بودن نیست و طراحان سایت همانطور که گفتیم باید چهر چوب های اساسی را همواره رعایت کنند. نقطه مقابل این مساله نیز صادق است. اگر به دنبال یک سایت حرفه ای می گردید، هزینه های آن چندان هم ارزان نخواهد بود. بهتر است برای این کار، به دنبال طراحانی باشید که با قیمت معقول، کار حرفه ای ارائه می دهند. هزینه طراحی سایت حرفه ای شرکتی ارتباطی با ظاهر آن ندارد همچنین در هنگام مراجعه برای طراحی سایتتان فریب نام تجاری و برندهای گوناگون را نخورید. درست است که برخی شرکت های قدیمی با توجه به برند خود در صفحه اول گوگل قرار دارند اما این همیشه نشانگر بهترین بودن نیست؛ چراکه شرکت های قدیمی اغلب از سیستم های قدیمی نیز استفاده می کنند. البته این مطلب شامل تمای شرکت های مطرح در صفحه اول گوگل نمی شود.

هزینه طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

طراحی وب درحالت کلی شامل 4 مرحله می شود که به شرح زیر است:

طراحی فریم

طراحی کردن نمای کلی سایت را طراحی وایر فریم گویند. در این مرحله طراح سایت با توجه به نیاز مشتری اقدام به طراحی فریم یا قابل اصلی سایت می کند. جای سایر المان ها ینما ها نیز کم کم در قالب مشخص شده و هرچیزی جای خود را پیدا خواهد کرد.

طراحی گرافیک سایت

بعداز کشیده شدن نقشه اولیه اکنون زمان طذراحی گرافیک سایت است. با این کار رنگ و شکلی مناسب به فریم اصلی داده شده و سایت کم کم قابل استفاده می شود.

برنامه نویسی و کد گذاری در طراحی سایت

کد نویسی و کد گذاری نیاز به مهارت و تخصص دارد. اگر با کد نویسی آشنا باشید حتما نام ورد پرس را شنیده اید. وورد پرس نوعی سیستم مدیریت محتوا است که کار کردن با آن ساده و راحت است. البته طراحی صفر تا صد سیستممحتوا نیز امکان پذیر است و بعضی از طراحان از سیستم های آماده ای مانند وورد پرس استفاده نکرده و ترجیه می دهند همه چیز اختصاصی باشد.

استارت سایت

این مرحله را می توان آخرین مرحله در فرایند آموزش طراحی سایت دانست؛ چراکه تنها کافیست سایت را روی هاست و دامنه مناسبی پیاده کنند. هزینه طراحی سایت شرکتی به هاست و دامنه آن نیز بستگی دارد. اگر هاست یک سرور شخصی باشد مسلما با هاست های مشترک قیمت متفاوتی خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که هاست شخصی در مقابل مزایایی که دارد مشکلاتی را نیز به وجود می امورد. برای مثال اگر هاست شخصی باشد، با کمترین مشکلی کل سایت از دسترس کاربران خارج خواهد شد. اگر برای طراحی کردن سایت و مطلع شدن از هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی و شرکتی نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، در سایت نیازی تو می توانید علاوه بر آشنایی با بهترین شرکت های طراحی کننده سایت، با شرکت های که دارای آموزش طراحی سایت اند نیز آشنا شوید. به این ترتیب هزینه طراحی سایت را نیزمی تواند از طریق ارتباط با آن ها مطلع شوید.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s